Nurkowanie w pięknej Grecji

Grecja ma nurkom tak wiele do zaaferowania, że powinny z tego skorzystać. Morze jońskie oraz wyspy, które się tam znajdują to oaza wielu ryb i roślin. Warto to wszystko zobaczyć na własne oczy, bo naprawdę będzie to niezapomniany widok.

Taki wyjazd to bardzo dobre połączenie nurkowania oraz trzymania koła steru. Można również odwiedzić bardzo ciekawe miejsce na lądzie, a jest ich bardzo dużo. Nawet osoby nienurkujące będą bardzo zadowolone, bo mogą zobaczyć niepowtarzalne miejsca w Grecji. Podczas takiego wyjazdu możemy liczyć na odwiedzenie wysp Korfu, Othoni, Marthraki oraz Paxos. To, co zobaczymy z pokładu nie jest widoczne z lądu, dlatego możemy odwiedzić urokliwe plaże i zobaczyć coś, co normalnie jest dla nas niedostępne.

Grecja_wyspy_jonskie

To, co zobaczymy pod wodą podoba się i amatorom i nurkom, którzy już sporo w swoim życiu widzieli. Dla każdego znajdzie się coś takiego, co mu się tam spodoba. Grecja to kilka tysięcy wysp, dlatego na pewno znajdziemy to miejsce, do którego chcielibyśmy ciągle wracać.

Jedziemy na wyprawę

Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego trzeba się spieszyć żeby się w tej grupie znaleźć. Podczas wyprawy będziemy mogli liczyć na to, że dwa razy dziennie zejdziemy pod wodę. To będzie niesamowita przygoda, która spodoba się każdemu z nas. Cały pobyt na miejscu będzie trwał siedem dni i w tym czasie zejdziemy dziesięć razy pod wodę. W cenie mamy wliczoną butlę oraz pas balastowy, obsługę polskiego opiekuna oraz polskojęzycznego skippera. Na miejsce musimy się dostać we własnym zakresie, ale dzisiaj wiele tanich linii lotniczych w tamtym kierunku lata, a zatem na pewno znajdziemy termin i dogodny dla nas lot. Bardzo dużo przydatnych informacji o wyprawie znajdziemy na http://www.bestdivers.pl/wyprawy/wyspy-jonskie-rejs-nurkowy-grecji-2/. To powinno nas przekonać, że to jest miejsce dla nas i trzeba tam pojechać, zejść pod wodę i to wszystko zobaczyć. Wystarczy jeden raz odwiedzić wyspy jońskie żeby się w nich zakochać i żeby tam wracać bardzo, ale to bardzo często.