Klubokawiarnia dla podróżników w Warszawie

Na Mokotowie znajduje się klubokawiarnia dla podróżników. Jest otwarcie to był strzał w dziesiątkę, bo wiele osób chce tam codziennie przebywać. Mamy tutaj coś, czego nie ma nigdzie indziej.

Mamy salę, w której można sobie odpocząć na pufach albo na hamakach. Chociaż na chwilę przeniesiemy się do innego świata, a przecież właśnie o to chodzi. Nawet, jeśli nie planujemy podróży albo nie mamy na nic czasu to warto, chociaż na trochę tam pójść. Mamy ścianę w zdjęciach z różnych zakątków świata. Ten czas spędzimy na marzeniach, możemy się na chwilę przenieść tam gdzie tylko chcemy.

Właśnie takiego czegoś nam do tej pory brakowało, ale dzisiaj klubokawiarnia działa i ma się naprawdę bardzo dobrze. Wiele osób się tym tematem interesuje, bo jest naprawdę ciekawy. Trzeba było mieć pomysł i wizję tego jak ma taki lokal wyglądać. Na szczęście udało się to wszystko zrealizować w stu procentach i dzisiaj miłośnicy podróży mogą się w tak oryginalnym miejscu spotykać. Mogą porozmawiać o ciekawych rzeczach, ale mogą również zaplanować nowe podróże. Oczywiście można po prostu podumać w spokoju i się zrelaksować.

Nasze wyjątkowe miejsce
Jeśli chcemy się tam udać a jedziemy z daleka to trzeba sprawdzić czy jest otwarte. Bardzo często odbywają się tam spotkania i wtedy albo jedna z sal jest zamknięta albo całość jest zamknięta. My również możemy w każdej chwili zrobić sobie rezerwacje takiego lokalu. Wystarczy, że mamy pięć osób, a już można rezerwować stolik. W całym lokalu miejsce znajdzie się dla kilkudziesięciu miłośników podróży. Najlepiej tam sobie pojechać i to sprawdzić. Wtedy będziemy wiedzieć czy ten klimat nam pasuje, a jeśli tak to mamy wreszcie nasze wyjątkowe miejsce na Ziemi. Dokładny opis lokalu jak adres możemy znaleźć na stronie internetowej TAM CAFE klubokawiarnia Warszawa. Mamy galerię zdjęć, mamy nawet możliwość wirtualnego spaceru. Wykorzystajmy to wszystko i sprowadzajmy czy nam się tutaj podoba. Można również przy okazji sprawdzić menu, jakie kawiarnia ma przygotowane.