Organizacja wyjazdów na dorsze

Miłośnicy łowienia morskiego powinni skorzystać z naszej oferty na łowienie dorsza. Wyjazdy organizujemy w stu procentach my, klient musi tylko sprawdzić naszą ofertę i zdecydować czy mu się podoba. Na takim wyjeździe można poznać ludzi takich samych jak my, którzy kochają łowienie ryb.

Na obecną chwilę organizujemy wyjazdy na dorsze na terenie Władysławowa i okolic. Są to nam bardzo dobrze znane tereny, dzięki czemu wiemy gdzie można złożyć ciekawe sztuki.

Co w cenie wyjazdu?
Transport z okolicznych miejscowości wraz z dziesięciogodzinnym rejsem. W tym czasie można poczuć morski klimat będąc na samym środku naszego morza, nie da się tego opisać to trzeba przeżyć. W cenie klient otrzymuje również ubezpieczenie oraz co ważne licencje wędkarską, która uprawnia do łowienia dorsza. Te ryby, które będą przez klienta złowione może ze sobą zabrać do domu. Wiemy, że na kutrze panują różne warunki, dlatego oferujemy kawę, herbatę oraz ciepły posiłek. Chcemy żeby ten czas wszystkim miłośnikom wędkarstwa upłynął najlepiej jak to tylko jest możliwe.
Ceny wyprawę na dorsza są zależne od wielu czynników. Może to być ilość osób, termin, uzgodnienia. Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z naszą ofertą, z której na pewno wybierzecie dokładnie to, co jest Wam potrzebne. To będą niezapomniane chwile na kutrze, które będziecie wspominać wiele czasu, na pewno tak Wam się u nas spodoba, że będziecie chcieli tutaj wracać każdego roku.

Bardzo często miłośnicy wędkarstwa korzystają z naszej oferty z całymi rodzinami. Jest to przygoda na całe życie, można poczuć się jak prawdziwy marynarz na wzburzonych wodach Bałtyku.

Z naszej strony możemy zagwarantować bezpieczeństwo na bardzo wysokim poziomie oraz wiele atrakcji. Koszty wypraw są tak ustalone żeby klient był bardzo z tego powodu zadowolony. Cieszymy się, że tak wiele osób jeździ razem z nami na wyprawy to tylko potwierdza, że ludzie kochają tą pasje i są w stanie dla niej zrobić naprawdę bardzo dużo. My im to ułatwiamy i dajemy kuter wraz z osprzętem.