Zamówienia hurtowe

Nasza oferta dla klientów hurtowych jest bardzo duża, dlatego zachęcamy wszystkich do rejestracji w naszym serwisie. Rejestrując się poprzez założenie własnego konta można będzie mieć dostęp do wszystkich ofert, jakie mamy w swojej firmie. Warunkiem koniecznym jest potwierdzenie posiadania własnej firmy poprzez potwierdzenie dokumentami numery NIP oraz REGON.

W ten sposób każda osoba prowadząca własną firmę otrzyma o wiele lepsze warunki i będzie mogła skorzystać z bardzo interesujących ofert. Zachęcamy do przesłania stosowanych dokumentów na nasz adres mailowy, a proces weryfikacji będzie wtedy przyspieszony.

Ważne informacje dla kupujących
– obok produktu, który jest dostępny w naszym sklepie widnieje informacja ile czasu zajmuje nam wysłanie go do klienta. Klient dowiaduje się również o tym, jaka jest forma płatności.
– sprzedaż hurtowa oznacza, że większość produktów będzie pakowana w większe opakowania zbiorcze. Dotyczy to najczęściej spławików czy haczyków. Informacje o produkcie zbiorczym można odnaleźć również na naszej stronie gdzie produkt się znajduje.
– osoby, które nie mogą skorzystać z opcji zakupów internetowych zapraszamy do warszawy do naszej stacjonarnej hurtowni.

Do wyboru dajemy różne formy wysyłki, a wszystko zostało dopasowane w ten sposób żeby klient nie musiał zbyt wiele za to zapłacić. Z drugiej strony współpracujemy z takimi firmami kurierskimi, które gwarantują, że zamówiony towar dotrze do klienta w całości.

Wychodźmy naprzeciw wymaganiom, jakie stawiają nasi klienci. Dla wszystkich mamy najlepsze ceny i możliwość zamówienia towaru. Jeśli ktoś nie przegląda Internetu i nie ma czasu przyjechać do nas na miejsce to może zadzwonić i złożyć zamówienie.
Oferujemy klientom możliwość zamówienia paczki za pobraniem jak i wpłatę na konto. Zaufani klienci mogą liczyć na odroczenie wpłaty na konto o nawet kilka tygodni, wszystko trzeba uzgadniać z nami przed dokonaniem zakupów.
Już dzisiaj wszystkich zapraszamy do zapoznania się z naszą bardzo dużą ofertą.