Tymczasowe budynki mieszkalne dla pracowników

Wiele firm poszukuje niewielkich pawilonów mieszkalnych dla swoich pracowników, często firmy z branży budowlanej korzystają z nich na placu budowy.

Warto zwrócić uwagę, iż często kontener może być wygodniejszym rozwiązaniem niż codzienne dowożenie pracowników z wynajętego hotelu. Oczywiście kontener obecnie może posiadać wszystkie niezbędne wygody, bogate wyposażenie. Możemy przykładowo wyposażyć go w aneks kuchenny, łazienkę oraz wszystkie potrzebne naszym pracownikom udogodnienia.

Tymczasowe budynki mieszkalne dla pracowników

Ogrzewane kontenery pracownicze

Pawilony mieszkalne dla pracowników to obiekty całoroczne, w tym przypadku stosowane są wysokiej jakości ocieplenia, które znajdują się pomiędzy poszczególnymi warstwami płyt, dzięki temu możemy korzystać z nich także w okresie zimowym. Dodatkowo stosuje się ogrzewanie elektryczne lub też gazowe, podobnie w kuchni znajdziemy także płytę gazową lub też elektryczną. Pawilony mogą być wyposażone w media, stały dopływ energii elektrycznej, zatem dobrze sprawdzą się jako obiekty tymczasowe na placu budowy.

Pawilony tego typu często możemy spotkać w wielu miastach, gdzie pełnią funkcję pawilonów usługowych czy też handlowych. Niekiedy są to punkty sprzedaży telefonów komórkowych, małe punkty zlokalizowane w różnych częściach miasta. Zaletą jest możliwość postawienia bez potrzeby uzyskania pozwolenia na budowę. Dlatego często stosowane są na atrakcyjnych działkach, na których nie można wybudować innego obiektu. Są to rozwiązania bardzo mobilne, możemy przewozić je za pomocą samochodów ciężarowych czy też dostawczych. Posiadają budowę modułową, zatem możemy rozbudować, dostosować wielkością do naszych potrzeb, wyposażyć w okna różnej wielkości.

Z pewnością nowoczesne kontenery pracownicze są coraz częściej wykorzystywane przez firmy, które chcą być bardziej niezależne, jest to doskonała alternatywa do wynajęcia pokoi w hotelu co może wiązać się także z dużymi kosztami. Dodatkowo warto zakupić przykładowo garaże z płyt warstwowych, które pozwolą na przechowywanie pojazdów oraz sprzętu niezbędnego na placu budowy.