Suchy skafander Guardian Tech Dry

Nurkowanie w zimnych wodach wymaga od nas przygotowania się w taki sposób żeby nie stwarzać dla siebie niebezpieczeństwa. To, dlatego trzeba mieć to, co najważniejsze, czyli suchy skafander.

Wspominany model to najnowsza technologia BARE wraz z ATX. Inżynierowie, którzy tworzyli ten skafander wzięli pod uwagę wszystkie błędy z poprzednich modeli i to naprawili. Nie ma obecnie lepszego modelu skafandrów suchych jak właśnie ten. Jeśli ktoś szuka skafandra to powinien się tym zainteresować.

Użyto tutaj do produkcji specjalny o wiele lżejszy materiał, który jest elastyczny i jednocześnie bardzo dobrze się rozciąga. Oczywiście jest odporny na wszelakie otarcia, co ma znaczenie zwłaszcza, jeśli nurkujemy pod lodem. Tym materiałem jest neopren Yamamoto, który ma grubość aż dwóch milimetrów. Model został stworzony w taki sposób żeby był w stanie spełnić wymagania nawet najhardziej wymagających nurków. Jeśli się do nich zaliczamy do trzeba testować ten model na sobie.

Cechy suchego skafandra Guardian Dry

Mamy tutaj specjalny system ATX z wbudowanymi szelkami oraz kieszonką na akcesoria. Technologia bezszwowa została udoskonalona, co pozwala na uzyskanie jeszcze lepszych parametrów. Jest to materiały niesamowicie wytrzymały, który wytrzyma bardzo długi czas. Mamy tutaj zamek YKK oraz anatomiczne profilowany tors, nogawki oraz rękawy. Na kolanach zastosowano kevlarowe wzmocnienia, co wpływa pozytywnie na wytrzymałość całości. Mamy torbę, wężyk i dwie duże rozkładane koszenie. Dodatkowo mamy buty Bare Tech Boots. Całość prezentuje się bardzo dobrze i spełnia wszystkie nasze wymagania, dlatego nie dziwi zainteresowanie tym modelem skafandra wśród najlepszych nurków na świecie. Wybierając guardian Tech Dry będziemy bardzo zadowoleni. Nie jest to tani skafander, ale jeśli weźmiemy pod uwagę nowe materiały i pracę inżynierów to naprawdę drogi też nie jest i warto byłoby się taką ofertą już teraz zainteresować, a przekonamy się, że to jest właśnie coś dla nas odpowiedniego i godnego uwagi.