Śnieżny zamek i labirynt w Zakopanem

Władze Zakopanego wiedzą, że turyści wszystkim się nudzą i trzeba ich ciągle czymś zaskakiwać. To, dlatego wymyślają nowe atrakcje, które będą się każdemu podobały. Właśnie do takich atrakcji zaliczają się śnieżny zamek i labirynt w Zakopanem. Trzeba przyznać, że zamek wygląda niesamowicie.

To był strzał w dziesiątkę żeby go postawić. Mamy wiele tuneli, ukrytych pomierzeń i śnieżnych tronów. Zamkiem ma piękne położenie, co przekłada się na jego atrakcyjność. Na pewno spodoba się i dorosłym i dzieciom, dlatego warto się tam udać, jeśli w okresie zimowym będziemy w Zakopanem.

Zamek znajduje się blisko Wielkiej Krokwi, a zatem będziemy mogli przy okazji zobaczyć i tę atrakcje. Jeśli chodzi o labirynt to jest bardzo, ale to bardzo duży i wysoki. Jeśli mamy dużo wolnego czasu to ten labirynt jest dla nas idealnym rozwiązaniem. Na wyjście z labiryntu trzeba przeznaczyć sporo czasu, ale naprawdę warto, bo każdemu się tam podoba.

Śpimy w Zakopanem
Zapewne wiele osób zastanawia się gdzie wybrać miejsce do spania w Zakopanem? Najlepiej będzie postawić na drewniany domek, bo wtedy będziemy mogli poczuć się jak prawdziwi górale. Domek z bali komfort to właśnie oferta dla osób, które jadą w większej grupie. Jeśli jedziemy w maksymalnie sześć osób to ten pięćdziesięciometrowy domek będzie dla nas idealny. Nie kosztuje dużo i jeśli położony w cichej dzielnicy Zakopanego. Można będzie w kilkanaście minut dojść stamtąd do Krupówek. Domek ma ogrzewanie, a zatem nie trzeba się martwić o temperaturę nawet w największe mrozy. Jest też bardzo dobrze wyposażony i urządzony, co oznacza, że będziemy zadowoleni, że się na niego zdecydowaliśmy. Na stronie domek Zakopane do wynajęcia można sprawdzić jak to wszystko wygląda i czy nam się ten domek podoba. Jeśli tak to rezerwujmy od razu miejsce do spania, bo inaczej może nas ktoś ubiec. Mamy wiele atrakcji na terenie samego Zakopanego i jego okolic, dlatego im dłużej będziemy tam przebywać tym lepiej będzie dla nas, bo więcej zobaczymy.