Czy źródła zielonej energii są dostępne dla przeciętnego klienta?

Technologia zielonej energii to nie tylko popularne hasło, ale także coś ważnego, o czym należy się dowiedzieć.

Korzystanie z tej technologii pomaga oszczędzać energię; jest to lepsze dla środowiska, a także pozwala zaoszczędzić pieniądze na rachunkach za prąd. Czytaj dalej, aby poznać podstawy korzystania z technologii zielonej energii.Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze i energię, uruchamiaj zmywarkę tylko wtedy, gdy jest całkowicie wypełniona naczyniami. Jeśli masz tylko kilka naczyń, nie wkładaj ich do zmywarki i nie włączaj. Zmywarki zwykle mogą pomieścić wiele naczyń. Wyrównaj naczynia tak, aby zmieściło się w nich kilka.Zajrzyj na stronę Green Power Network, aby dowiedzieć się, czy w Twojej okolicy jest dostępna alternatywa dla zielonej energii. Rozważ przejście na zieloną energię, jeśli w Twojej okolicy dostępna jest dobra usługa i jeśli możesz sobie na to pozwolić. W niektórych stanach możesz uzyskać zwrot podatku.Dobrym sposobem na rozpoczęcie poszukiwań zielonej energii jest wykorzystanie alternatywnych źródeł do ogrzewania domu. Podczas gdy piece opalane drewnem są używane od niezliczonych lat, nowszy trend zmierza w kierunku pieców na pellet. Pelety składają się ze sprasowanych trocin i zajmują znacznie mniej miejsca niż stos drewna.Przed rozważeniem zastosowania generatora wiatrowego zmierz dominującą prędkość wiatru na swojej posesji. Aby energia wiatrowa była opłacalna, przez co najmniej sześćdziesiąt procent czasu potrzebna jest prędkość wiatru większa niż 8,5 do 9 mil na godzinę. Jeśli wolniej, a turbina nie będzie się obracać wystarczająco szybko, aby wygenerować dużo energii elektrycznej.Zwróć uwagę na termostat w swoim domu. Zainstalowanie programowalnego termostatu ułatwia śledzenie temperatury w domu i zmniejszanie ogrzewania, gdy nie ma Cię w domu. Czy źródła zielonej energii są dostępne dla przeciętnego klienta?

Od 1 do 3 procent kosztów energii można obniżyć za każdy stopień odrzucenia!Wymień zwykłą żarówkę na żarówki z certyfikatem Energy Star.

Żarówki te działają około dziesięć razy dłużej niż tradycyjna żarówka i zużywają około 75% mniej energii, co pozwala zaoszczędzić około 30 USD na kosztach energii w okresie eksploatacji żarówki. Emitują również około 75 procent mniej ciepła, dzięki czemu są znacznie bezpieczniejsze.Spraw, aby cała rodzina myślała o zielonej energii, przechowując produkty organiczne, pochodzące z recyklingu lub ekologiczne, kiedy tylko jest to możliwe. Poproś swoje dzieci, aby zidentyfikowały takie produkty na półkach w sklepie i wyjaśniły, dlaczego te produkty są lepsze dla Twojej rodziny, domu i środowiska. Możesz także przełożyć takie rozmowy na inne ekologiczne praktyki, takie jak odcinanie wody podczas mycia zębów lub wyłączanie światła, gdy nie ma Cię w pokoju.Użyj wody deszczowej do podlewania roślin i krzewów na zewnątrz. Ta woda może być również zbierana i wykorzystywana do basenów dla dzieci i innych potrzeb związanych z wodą na zewnątrz. Wiadra do zbierania deszczu są proste w instalacji, a zmniejszają ilość zużywanej co roku wody miejskiej lub studniowej, oszczędzając pieniądze i utrzymując zielony ogród.Wymień starą pralkę na model o wysokiej wydajności, aby uzyskać bardziej ekologiczny sposób prania. Maszyny o wysokiej wydajności są dostępne zarówno w wersjach ładowanych od góry, jak i ładowanych od przodu, które zużywają mniej wody niż standardowe maszyny. Również wirują ubrania z dużą prędkością, aby wycisnąć z nich więcej wody, pomagając im szybciej wyschnąć.Wymień stare urządzenia na nowsze, które mają oznaczenie Energy Star. Urządzenia, które mają klasę Energy Star, stwierdzają, że dane urządzenie, które jest używane, zużywa mniej energii w porównaniu do swojego poprzednika, który nie jest oznaczony. Lodówki i zamrażarki z oceną zużywają co najmniej 20% mniej energii, zmywarki zużywają 40% mniej, a pralki zużywają co najmniej połowę energii w porównaniu z modelami bez oceny.Jak widać, ważna jest znajomość podstaw technologii zielonej energii. Teraz, gdy znasz już te podstawy, możesz zacząć korzystać z tego, czego się nauczyłeś, aby oszczędzać energię elektryczną i inną energię w swoim domu. Przekaż to, czego się nauczyłeś, komuś innemu; aby mogli oszczędzić środowisko i trochę pieniędzy.