Stawanie się biegłym technologicznie: wskazówki dotyczące pracy z iPadem

Apple stworzył iPada po sukcesie iPoda, a ta większa wersja naprawdę podbiła świat.

Pierwszy tablet z tak szerokim wyborem dostępnych aplikacji stał się pragnieniem milionów ludzi na całym świecie. Ten artykuł ma na celu pomóc Ci nauczyć się skutecznie korzystać z iPada.Kupno iPada to świetny sposób na powiększenie każdej firmy, którą masz. To świetny sposób na pozyskanie nowego biznesu, ponieważ pokazuje, że Twoja firma jest nowoczesna i postępowa. Jeśli szukasz takiego klienta, wybierz iPada.Dla oddanego użytkownika iPada, który spędza dużo czasu w podróży, konieczne jest noszenie dodatkowej baterii, która została naładowana. Bardzo niewygodne jest brak soku w samolocie lub pociągu, bez nadziei na podłączenie ładowarki, dopóki nie dotrzesz do celu.Pisanie na tablecie nie jest proste. Na iPadzie jest jednak przycisk dyktowania mowy. Naciśnij dwukrotnie przycisk Home na iPadzie i wybierz ikonę mikrofonu, która się pojawi. Po zakończeniu wiadomości dotknij ikony jeszcze raz, aby przekonwertować słowa na tekst.Wyłącz Wi-Fi, gdy nie jest używane. Twój iPad będzie stale wyszukiwał sygnały Wi-Fi, nawet jeśli tego nie chcesz. To znaczy, jeśli Twoja sieć Wi-Fi jest włączona. Kiedy jesteś poza domem i nie potrzebujesz Wi-Fi, po prostu je wyłącz. Wydłuży to twoją baterię.Musisz zrozumieć, jak prawidłowo utrzymywać iPada. Stawanie się biegłym technologicznie: wskazówki dotyczące pracy z iPadem

Przede wszystkim trzymaj iPada z dala od bezpośredniego światła słonecznego i nie zostawiaj go zamkniętego w rozgrzanym samochodzie.

Ciepło zmniejszy żywotność baterii. Upewnij się również, że nie umieszczasz go w żadnym miejscu, w którym będzie miał kontakt z płynami. Rozsądnie jest również kupić wyściełaną osłonę, aby zapewnić dodatkową ochronę iPada.Wykonywanie wielu aktualizacji aplikacji jednocześnie może spowolnić działanie iPada i utrudnić wykonanie czegokolwiek. Możesz to złagodzić, wstrzymując aplikacje i zmuszając je do aktualizacji pojedynczo, a nie wszystkich naraz. Stuknij ikonę aktualizowanej aplikacji, aby ją wstrzymać. Kiedy jeden z nich zostanie zakończony, możesz zezwolić drugiemu na dokończenie aktualizacji.Czy wolałbyś użyć czegoś innego niż Google jako domyślnej wyszukiwarki? Możesz to zrobić, przechodząc do ustawień, wybierając Safari i wybierając Wyszukiwarkę. Możesz użyć dowolnej wyszukiwarki, takiej jak Yahoo lub Bing. Nie musisz korzystać z Google, jeśli nie chcesz.Dowiedz się o innych produktach Apple. Możesz używać iPada w połączeniu z innymi urządzeniami z rodziny Apple, co znacznie ułatwia korzystanie z nich wszystkich. Możesz zajrzeć na stronę Apple lub po prostu poszukać w Internecie sposobów, w jakie możesz korzystać z innych urządzeń Apple.Czy musisz wpisać coś wielkimi literami? Zamiast naciskać klawisz Shift przed każdą literą, włącz Caps Lock, naciskając dwukrotnie klawisz Shift. Działa to na obu klawiszach Shift. Ta funkcja jest również dostępna na klawiaturach bezprzewodowych, ale większość klawiatur ma klawisz Caps Lock.Te wskazówki i triki są naprawdę bezcenne. Zatrudnij ich do pracy, aby Twój iPad spełniał Twoje standardy. Korzystanie z nich jest najważniejszą rzeczą, jaką możesz zrobić, więc pamiętaj o nich podczas instalowania aplikacji, tworzenia filmów, słuchania muzyki lub czytania przepisów online.