Odmień wygląd swoich mebli za pomocą nowych nóżek i uchwytów

Aby nadać wnętrzom inny wygląd lub zmienić ich styl, czasami nie wymaga to wielkiego wysiłku ani dużych inwestycji finansowych.

W takich sytuacjach istotna zmiana może wynikać z najmniejszej rzeczy, takiej jak uchwyty w meblach. Przy niewielkiej zmianie materiałów, stylu czy kształtu mebel nabiera nowego wyglądu, możemy mu nadać zupełnie inny styl i funkcjonalność. Możemy również zdecydować się na wymianę nóg w meblach, takich jak stoły, komody czy szafki, co z pewnością również będzie bardzo korzystne w kwestii wygody użytkowania oraz poprawy stabilności.

Odmień wygląd swoich mebli za pomocą nowych nóżek i uchwytów

Akcesoria złączne i wyposażenie do mebli

Nogi stołowe, nóżki meblowe, uchwyty, wieszaki i inne akcesoria są zaprojektowane do tworzenia oryginalnych i wytrzymałych mebli, jak również do modyfikowania ich wyglądu wedle własnych potrzeb, oczekiwań i gustu. Możemy z pomocą takich akcesoriów meblowych stworzyć niestandardowe stoły, krzesła, szafki czy komody, będą to różnorodne rozwiązania pasujące do danej przestrzeni. Wybór nóżek do mebli jest decydującym czynnikiem pod względem funkcji, wszechstronności, mobilności i stylu dekoracyjnego. Należy zatem wybierać je mądrze, biorąc pod uwagę zastosowanie mebla.

Nogi i stopki meblowe są również łatwe w montażu, wystarczy przykręcić nogi do wybranego za pomocą dołączonych śrub. Możemy również zakupić ochraniacze na nogi mebli, specjalne podkładki, aby zapobiec uszkodzeniu czy zarysowaniu podłogi podczas przesuwania. Do wyboru mamy wiele modeli nóg drewnianych oraz metalowych w szerokiej gamie kolorystycznej i w wielu wzorach, zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych.

Na stronie wnsp.pl znajdziemy sklep online, który posiada szeroką ofertę nóg stołowych, nóżek meblowych, podpórek do półek, uchwytów, wieszaków, elementów złącznych i akcesoriów, dzięki którym możesz odmienić wygląd swoich mebli, poprawić ich funkcjonalność. Zmiana estetyki mebli i dopasowanie ich do wystroju wnętrza to dobre rozwiązanie, które nie kosztuje wiele. Możemy zmodyfikować do swoich potrzeb meble w kuchni, salonie czy łazience, jak również w przestrzeni biurowej.

Posted in Dom