GTA V

Niewątpliwie GTA V to jedna z najpopularniejszych gier na świecie, ma na to wpływ ciekawy, otwarty świat gry oraz ciekawe misje.

Akcja osadzona jest w wirtualnym mieście pełnym zbirów, gdzie napady na bank i ucieczki przed policją są na porządku dziennym, ukradnij helikopter, wysadź w powietrze kwaterę główną sieci społecznościowej, zestrzel samolot karabinem snajperskim. GTA nie ogranicza się do graczy korzystających z jednego urządzenia. Chociaż najwięcej kopii sprzedanych było na konsolę to wiele osób gra także na komputerach PC. Od lat w wielu różnych rankingach GTA zajmuje czołowe miejsca, bez względu na odsłonę gry. Obecnie dobra kondycja serii GTA opiera się na niezwykłym sukcesie GTA V. Popularność serii to także możliwość gry online z użytkownikami z całego świata. GTA V

Tryb pozwala graczom stworzyć własnego awatara, oddawać się napadom ze znajomymi i bawić się godzinami.

Wkrótce po pierwszym wydaniu GTA V została uruchomiona wersja online, wspólny tryb dla wielu graczy, w którym gracze rywalizowali ze sobą o gotówkę i uznanie, przemierzając ulice Los Santos. W grze możemy wcielić się w różne postacie, gracze chyba najbardziej cenią GTA za pościgi samochodowe i napady na bank. Gra pozwala na wykonywanie misji na wiele różnych sposobów, za co jest bardo ceniona. Powstało wiele różnego rodzaju dodatków do gier, do podstawowej wersji gry możemy dokupować różnego rodzaju dodatki, zatem nasza postać będzie miała do dyspozycji więcej różnego rodzaju broni czy pojazdów. Z pewnością dzięki temu można będzie szybciej i sprawniej wypełniać swoje misje. Gracze na całym świecie bardzo chętnie je wykorzystują, zatem świat gry staje się jeszcze bardziej różnorodny i ciekawsze. Możliwość gry online jest bardzo dobrym rozwiązaniem, kiedy do uniwersum gry dołączają nowi użytkownicy. Dzięki temu gra jest mniej przewidywalna i przez to dużo ciekawsza, jeżeli poszukujemy nowych dodatków do gry możemy wejść na stronę: https://downloadgames.net.pl/gta-5-pobierz-pc-pelna-wersja-download-pl-mody/. Znajdziemy tam wiele różnych dodatków do gry, dzięki czemu będzie ona ciekawsza.