Własna strona firmowa

Posiadanie własnej strony firmowej to dzisiaj standard. Każdy klient, który chce sprawdzić ofertę pierwsze, co robi to sprawdza stronę firmową.

Można mieć różnego rodzaju strony na portalach społecznościowych, można robić tam wpisy, ale jeśli chcemy zaistnieć to trzeba będzie się postarać o własną stronę www, bo inaczej nasza popularność i zaufanie do nas będą bardzo małe, a nie o to nam chodzi. Można nie być znaną firmą, ale jeśli mamy własną stronę to klient na nią wchodzi i sprawdza naszą historię, to, czym się zajmujemy i co konkretnie oferujemy. Bardzo dobrze jest, jeśli na takiej stronie znajdują się ceny. Wtedy osoba zainteresowana usługami czy towarem wie ile to kosztuje i za każdym razem nie będzie musiała się z nami kontaktować żeby dopytywać, co i za ile można będzie dostać. To nie ma sensu, bo sami będziemy tego żałować w przypadku dużej popularności tego, co oferujemy takich telefonów będziemy mieć bardzo, ale to bardzo dużo. Lepiej skupić się na wycenie tego, co mamy, dodajemy to na stronę i wtedy klient wie, czego ma się spodziewać i jeśli mu to odpowiada to wtedy kontaktuje się z nami i można dalej działać. Najtrudniej to strony firmowej przekonać osoby starsze, którym się wydaje, że to nie dla nich i to nie ma sensu. Do czasu, bo jak taką stronę im ktoś stworzy to się okazuje, że zaczynają zarabiać więcej niż wcześniej.

Tworzenie strony www

Najlepiej jest zlecać tworzenie strony od podstaw. To kosztuje, dlatego jeśli mamy małą firmę to często korzystamy z gotowych szablonów. Na pewno im bardziej oryginalna będzie strony internetowe łomża tym lepiej dla naszej firmy, bo będzie o wiele lepiej postrzegana, a na pewno nam tym nam zależy. My nie musimy mieć na naszej firmowej stronie tysięcy odwiedzić w skali miesiąca. Niech tam przyjdzie kilka osób, ale zainteresowanych ofertą, którą mamy, a wtedy będzie można na tym zarobić. Treści nie musi być dużo na stronie, ale niech to będzie bardzo dobrze napisane. Wtedy można będzie szybko wywnioskować z tego, czym się zajmujemy i jak w ogóle wygląda nasza oferta.