Powiększamy i modelujemy usta

Zainteresowanie modelowaniem i powiększaniem ust jest coraz większe. Wśród pań zainteresowanie od zawsze jest duże, ale w ostatnim czasie zmienia się to również u panów.

Mężczyzn chcą mieć ładne usta, dlatego zgłaszają się do kliniki gdzie są takim zabiegom poddawani. Zaletą takich zabiegów jest to, że nie trzeba używać skalpela żeby nasze usta ładnie wyglądały. Trzeba tylko pamiętać, że usta są mocno unerwione, dlatego jeśli zależy nam na efekcie to trzeba zgłosić się do profesjonalistów. Nie ma tutaj miejsca na błędy i trzeba o tym pamiętać. Jeśli tego nie zrobimy to możemy uszkodzić sobie jeden z nerwów i to bezpowrotnie. Tylko i wyłącznie pod okiem specjalistów można wykonywać takie zabiegi i nigdy nie można o tym zapominać. Wykonanie zabiegu polega na tym, że wstrzykuje się specjalnie dobrany do tego preparat. To są preparaty do powiększania i nawilżania ust. Jeśli chodzi o cenę zabiegu to jest to wszystko zależne od tego jak duże mamy usta i jak duże chcemy mieć efekty. Im więcej preparatu się zużywa tym wyższa jest cena. Najlepiej zgłosić się do kliniki i niech obejrzą nasze usta, a wtedy będziemy wiedzieć, co należy zastosować i w jakiej ilości.

Dla kogo zabieg?

Jeśli mamy zbyt wąskie i małe usta to trzeba będzie to zmienić. Często osoby, które mają dysproporcje pomiędzy dołem, a górą ust zapisują się na takie zabiegi, bo wiedzą, że to im pomoże. Jeśli mamy zmarszczkę palacza albo opadające kąciki ust to tai zabieg daje niesamowite efekty i każdy może się o tym przekonać. Do wykonania zabiegu potrzebny jest preparat i lekarz z dużym doświadczeniem, a wtedy wiemy, że będą z tego super efekty. Efekt jest widoczny od razu, ale na ostateczny efekt, czyli zejście opuchliny trzeba będzie poczekać kilka dni. Nasze usta będą nawilżone, wyraźniejsze, większe i symetryczne. O takich zabiegach można poczytać na stronie kliniki http://neobeauty.pl/zabiegi/. Dowiemy się jak to wygląda i ile to kosztuje. Na pewno wiele osób chce się już dzisiaj zapisać na taki zabieg, bo wiedzą, że będą z tego super efekty.