Najlepsza metoda na przechowywanie śliwek

Do tej pory najlepszą metodą było przechowanie śliwek w niskiej temperaturze, ale to się teraz zmieniło.

Niska temperatura to niestety nie jest gwarancja tego, że jabłka przetrwają. W komorze zacznie się produkcja etylenu, a jak się zacznie to tylko specjalny środek jest w stanie do zastopować. W przeciwnym razie będzie coraz więcej etylenu i coraz więcej śliwek będzie gniło. Dla nas oznacza to bardzo duże straty, a takiego rozwiązania nie bierzemy nawet pod uwagę.

Przez długi czas aplikowało się do komory środek, który musiał być podawany przez firmę, która przyjeżdżała na miejsce. To trochę dla nas kłopotliwe, bo trzeba było się spieszyć ze zbiorami śliwek i nie zawsze mogliśmy się wyrobić na czas. W sezonie taka firma miała wielu klientów, dlatego trzeba było wszystko bardzo dobrze planować, a jest to na pewno problematyczne. W takiej sytuacji nie pozostawało nic innego jak czekać, ale dzisiaj jest FruitSmart, czyli taki środek, który jest bardzo skuteczny, ale również taki, który sami możemy aplikować tam gdzie tylko chcemy i jak chcemy. Oczywiście dołączona jest do wszystkie instrukcja żeby każdy wiedział jak to robić i w ten sposób zwiększyć swoje szanse na jeszcze większe zarobki. Dla każdego, kto przechowuje jabłka jest to cel najważniejszy.

Informacje o tym preparacie FruitSmart

Wystarczy, że zapoznamy się bardzo wnikliwie z instrukcją i wtedy dowiemy się jak stosować taki preparat. Bardzo ważne jest wymierzenie komory, bo ilość preparatu zależna jest od ilości metrów sześciennych. Tego trzeba będzie pilnować, a będą z tego najlepsze efekty po otwarciu komory. Przechowywanie śliwek w komorze, w której znajduje się taki środek daje naprawdę niesamowite efekty i bardzo, ale to bardzo duże zyski. Więcej informacji można uzyskać ze strony producenta preparatu pod adresem długie przechowywanie śliwek. Zajrzymy tam i poczytajmy wszystko o składzie i stosowaniu. Wtedy na rozpoczęcie sezonu przechowywania śliwek w chłodni będziemy bardzo dobrze przygotowani i na spokojnie sobie z tym poradzimy.