Masaż limfatyczny w leczeniu cellulitu

Chociaż drenażowe masaże są znane ze swojej skuteczności w walce z cellulitem, endermologia jest rewolucją technologiczną w tej dziedzinie.

Wykorzystuje technikę masażu limfatycznego i łączy ją z systemem próżniowym, aby dać wyjątkowe rezultaty. Masaże takie przeciwdziałają cellulitowi, modelują sylwetkę, wygładzają i tonizują skórę, jednocześnie aktywując przepływ krwi i usuwając tkankę tłuszczową z organizmu. Zabieg jest wykonywany przy użyciu urządzenia ze specjalną głowicą. Ta zaawansowana technologicznie maszyna wykonuje masaż mechaniczny skóry i tkanek podskórnych, co pozwala zredukować cellulit poprzez aktywację naturalnych procesów drenażu tkanki tłuszczowej. Dzięki głowicy wyposażonej w niezależne i zmotoryzowane rolki skóra staje się gładka i elastyczna. Podczas zabiegów technik będzie przesuwał głowicę po ciele osoby ubranej w specjalne body. Certyfikowany technik dostosuje intensywność zabiegu do ilości obecnego cellulitu i skoncentruje się na obszarach wymagających głębszego leczenia. Stymulowane przez zmotoryzowane rolki masujące fibroblasty uwalniają kolagen i elastynę. Głęboki masaż endermologiczny oferuje wiele wyników, takich jak znacząca redukcja cellulitu, ujędrnienie i wygładzenie skóry, wyszczuplenie sylwetki, zmniejszenie bólu mięśni, naturalny proces drenażu tkanek tłuszczowych, a także lepszy przepływ krwi i limfy w organizmie.

Wyniki różnią się w zależności od morfologii, fizjologii i nawyków żywieniowych każdej osoby. Dlatego ważne jest, aby zawsze wybierać zabiegi w klinice, która ma doświadczenie i specjalizuje się w takim masażu. Endermologia jest techniką przystosowaną dla osób z cellulitem w różnych obszarach ciała, którego nie można się go pozbyć za pomocą ćwiczeń lub zdrowych nawyków żywieniowych. W przeciwieństwie do innych zabiegów na cellulit, icoone warszawa działa na całą sylwetkę, tą techniką można leczyć ramiona, pośladki, uda, a nawet brzuch. Endermologia nie tylko leczy cellulit, oferuje także ogólne działanie redukujące tkankę tłuszczową.