Niecodzienne dekoracje i poduszki do każdego pomieszczenia

Poduszki z supłów, nazywane również knot, są ostatnio coraz bardziej popularne wśród osób zainteresowanych podkreśleniem stylu w swoich wnętrzach.

Włókna poliestrowe jest to najczęściej stosowana wyściółka w poduszkach węzełkowych. Poliester ma długą żywotność i zapewnia przyzwoity poziom komfortu. Natomiast pokrycie takich poduszek może być różnorodne, może być to bawełna, poliester, lycra czy mieszanki różnych tkanin. Poduszki supły wykonane z aksamitu są zwykle droższe, ale zapewniają lepszy wygląd i wygodę użytkowania.

Niecodzienne dekoracje i poduszki do każdego pomieszczenia

Knoty czyli poduszki i inne dekoracje z supłów

Poduszki i akcesoria do domu wykonane metodą typu knot są dostępne w wielu kolorach i możesz wybrać taki, który odpowiada twoim preferencjom, a także pasuje do wnętrza, w którym zamierzasz je umieścić. Jakość tkaniny jest naprawdę dobra i wytrzyma przez długi czas, takie akcesoria dekoracyjne można również łatwo wyczyścić. Ogólny projekt takiej poduszki jest bardzo przyjemny i przyciągający wzrok, występują w różnych rozmiarach i kolorach. Poduszki, hamaki i ochraniacze do łóżeczka z tkaniny węzłowej są bardzo lekkie i przytulne w porównaniu z innymi materiałami z wypełnieniem. Konstrukcja z wewnętrzną spiralą sprawia, że jest to bardzo wytrzymałe rozwiązanie na wiele lat użytkowania.

Poduszek typu knot możemy używać na różnorodne sposoby. W zależności od rozmiaru i kształtu poduszka może nam służyć jako pufa, siedzisko na krzesło, zagłówek czy dekoracja na kanapie w pokoju. Jeśli konstrukcja poduszki jest płaska, można ją z łatwością umieścić prawie wszędzie, na fotelu, ławce, sofie czy krześle. Wybierając dekoracje i meble z tkaniną z supłów zwracajmy uwagę na jakość materiału i wypełnienia, najlepsze są oczywiście ręcznie wykonywane akcesoria. Kolory poduszek z węzłów są przeważnie jednolite i neutralne, wpisujące się w styl skandynawski urządzania pomieszczeń, ale znajdziemy również takie dekoracje w oryginalnych i odważnych kolorach.

Ręcznie wykonywane akcesoria do wnętrz zakupimy na MMHandMade.pl – knoty są obecnie niezwykle popularne wśród osób, które poszukują ciekawych i oryginalnych dekoracji do swojego domu. Kompaktowa konstrukcja pozwala używać poduszek knot na sofie, krześle lub biurku.