Nasza firma w UK

Założenie firmy w UK jest o wiele łatwiejsze niż w Polsce. Najpierw mamy czas na próbę, czyli nie musimy się nigdzie rejestrować i nie musimy niczego załatwiać. Można w krótkim czasie organizować sobie wszystko i będziemy mieć możliwość sprawdzenia czy samozatrudnienie to jest rozwiązanie dla nas czy nie.

Mamy na to wszystko aż trzy miesiące, czyli zero opłat i tylko same zyski. Jeśli widzimy, że prowadzenie takiej firmy jest dla nas opłacalne to trzeba będzie wtedy zgłosić się do urzędów. Głównie chodzi o to żeby udać się do urzędu skarbowego gdzie pokażemy ile zarabialiśmy i urzędnik będzie wiedział, jaki próg podatkowy nam wybrać. Jeśli chodzi o opłaty takie jak u nas, czyli ZUS to mamy tutaj kilkanaście funtów na miesiąc.

W Polsce to wszystko wygląda trochę inaczej i dlatego nie jest łatwo u nas utrzymać firmę. W UK można się spróbować w każdej chwili, a jak nam nie wyjdzie to trudno. Wielu Polaków, którzy tam pojadą może się sprawdzić w nowej roli.

Pomoc profesjonalnej firmy księgowej na wyspach

Załatwienie wszystkich dokumentów będzie zajmowało nam trochę czasu, a najtrudniejsze będzie wtedy, kiedy jesteśmy płatnikami VAT. W takiej sytuacji trzeba będzie wspomagać się firmą księgową w UK. Taka księgowość w UK prowadzona jest przez Polaków. To dla nas bardzo dobra wiadomość, bo mamy teraz o wiele łatwiej żeby wszystko pozałatwiać. Warto polegać na swoich rodakach, a tym bardziej, jeśli są oni tak dobrze przygotowani i zatrudniają ludzi z bardzo dużym doświadczeniem. To przekłada się na bardzo wysoki poziom usług księgowych i doradczych. Zachęca to do skorzystania z ich usług, ale gdzie możemy taka firmę znaleźć? Tutaj księgowość Londyn – Capital Business Links Ltd. mają swoją stronę internetową. Ich usługi są bardzo dokładnie opisane, a zatem od razu wiemy, czego się spodziewać. Mają tak zdolnych ludzi, że zajmują się i tymi łatwiejszymi i tymi bardzo trudnymi przypadkami. Nie boją się żadnego zadania i taka firma na wyspach to prawdziwy skarb i warto z ich usług regularnie korzystać.